Árnyék – gazdis

Árnyékot 1 évvel ezelőtt hoztuk fel karacagi menhelyről, hogy a menhelyes lányok tudjanak átvinni mentettkéket a sintértelepről a menhelyre.
Nos olyan túl sok bemutatkozást már nem írnék róla, ugyanis Árnyék GAAAZDIIIS LETT!
Ideiglenes gazdija már senkinek nem adja oda!
Nagyon nagyon boldog gazdis éveket kívánunk Árnyék!
Idianyunak köszönjük szépen a gondoskodást!